Velikonoce

(návštěvník, 7. 3. 2011 16:21)

Budou nějaké velikonoční akce, jako každý rok, zatím se tu nic neděje.

(Zdeňka Adlerová, 1. 11. 2010 9:28)

Dobrý den,
přes knihovnickou konferenci se ke mě dostala Vaše zpráva. Vaše stránky a akce jsou velmi povedené. Zejména mne zaujaly Dračky :o). Opět jste mne přesvědčila, že skutečně na velikosti - knihovny - nezáleží. :o) Vše je v lidech. Přeji Vám hodně úspěchů a zejména spoustu spokojených čtenářů a návštěvníků.
Zdraví
Zdeňka Adlerová
KKD Vyškov
www.kkdvyskov.cz

Pozdrav z knihovny Řepiště (Frýdek-Místek)

(Místní knihovna Řepiště, 29. 10. 2010 8:35)

Dobrý den, moc Vám fandím, paní knihovnice, děláte s dětmi úžasné výtvarné věci. Mě na to jaksi nezbývá čas, dělám výstavy, besedy pro veřejnost a pro děti z MŠ a ZŠ. Obdivuji knihovnice, které dělají to, co Vy. Přeji hodně úspěchů! Zajíčková Marika
www.knihovna-repiste.cz

Pozdrav od malé knihovny

(Mokřinka, 27. 10. 2010 20:44)

Posílám pozdrav z mokřin....z Knihovny u Mokřinky pod Orlickými horami. Jsme také malá knihovna a také hodně pracuji s dětmi. Práce a výtvarná činnost s dětmi je bezva a moc mne baví. Je to při mé práci relaxace. Přeji hodně pohody a spoustu nápadů.Konference knihovníků je dobrý nápad.
Dáša
www.obecmokre.cz/knihovna

malá knihovna

(Knihovnice Janina, 27. 10. 2010 20:06)

Dobrý den,
také jsme malinká knihovna v malinké obci. Na knihovnu jsem sama. Akcí dělám asi méně než Vy, ale myslím, že jsou vydařené.Webovky si dělám sama také na estránkách. Jsem v důchodu, tak mám na to čas. Posuďte sami www.jkk.estranky.cz
Konference knihovniků je výborná - určitě se zapojte. Krásné dny s krásnou knihou přeje Janina

(návštěvník, 29. 7. 2010 6:12)

Budou zase nějaké akce, třeba korálky.

Zdobení perníčků

(Knihovna, 26. 3. 2010 14:04)

Nic.

Zdobení perníčků

(návštěvník, 25. 3. 2010 18:47)

Co si mám vzít na zdobení perníčků.

Odpověď pro Martina

(Knihovna, 22. 2. 2010 21:13)

Knihu Na západní frontě klid nemáme, ale máme od
Remargua jiné.